how to write an essay for ielts pdf freeessaywriter how to write a newspaper summary
how to write an essay and examples https://www.paperhelp.nyc how to write a letter embassy
hizmetler-tasarla-yap

Mühendislik, Tedarik, İnşaat (MTI) ve Tasarla – Yap

Her alanda, zamanında, doğru malzeme ve en uygun fiyatla, projelendirme, malzeme temini ve tasarla-yap hizmet şekli sunan Fetih Yapı önemli projeleri gerçekleştirmiştir.

İnşaat ve Taahhüt

1989’dan bugüne, yurt içinde gerçekleştirdiği projeler ile yerel ve uluslararası inşaat standartları ve iş kanunları konusunda edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde Fetih Yapı, her koşulda iş yapma kapasitesi ve kabiliyeti ile aşağıdaki alanlarda hizmet üretmektedir.

 • Konutlar: Çok Katlı Konutlar, Villalar
 • Ticari Yapılar: Ofisler ve Alışveriş Merkezleri
 • Sağlık Tesisleri: Hastaneler, Klinikler
 • Eğitim Yapıları ve Yerleşkeleri
 • Spor ve Eğlence Tesisleri
 • Oteller, Kıyı Otelleri, Tatil Köyleri
 • Endüstriyel Tesisler : Güç Santralleri ve Fabrikalar
 • Ulaşım: Havaalanları, Yol ve Köprüler, Alt Geçitler, Otoyollar, Raylı Sistemler
 • Ön Tasarımlı Yapılar: Geçici ve Kalıcı Binalar
 • Kentsel Altyapı: Tüneller, Su Şebekeleri, Su Arıtma Sistemleri, İçme Suyu Şebekeleri, Atık Su Arıtma Sistemleri, Kanalizasyon Şebekeleri, Elektrik Şebekeleri.
 • Boru Hatları: Petrol Boru Hatları, Doğal Gaz Boru Hatları.

Mimarlık, Mühendislik ve Teknoloji

Dünyada takip edilen en son mimarlık tasarımı, mühendislik ve teknolojik eğilimler bilgisi ile donanımlı olarak, proje tasarlayıp, geliştiren, uluslararası standartlarda hizmet üreten ve gereken kontrol ve koordinasyonları yapabilecek kabiliyete sahiptir.

 • Mimari ve Mühendislik Projeleri Tasarımı
 • Ön Tasarımlı Yapılar
hizmetler-gayrimenkul

Gayrimenkul Geliştirme, Yatırımlar

Fetih Yapı yıllar içinde edindiği köklü deneyimi, güçlü mali yapısı ve saygın kurumsal kimliğiyle, kendi adına veya iştirakleri için geliştirdiği gayrimenkul yatırım projeleri ile de sektörde kalıcı bir yer edinmiştir.

Gayrimenkul yatırım projelerinin arazi geliştirme aşamasından başlayarak, projelendirme, finansman sağlama, inşa etme, satış/kiralama ve satış sonrası süreçlerini müşteri memnuniyeti hedefi ile organize etmektedir.

Fetih Yapı bugüne değin başarıyla hayata geçirdiği gayrimenkul yatırım projelerinde, Kat Mülkiyeti Kanunu ve komşuluk hukukunu ön planda tutarak site yönetim planları oluşturmuş, site yönetimi ve/veya işletme kadrolarını yapılandırarak yaşama/işletme döneminde huzurlu ortamlar oluşmasını sağlamıştır.

 • Yatırım planları
 • Arazi geliştirme ve planlama
 • Pazar araştırma ve fizibilite etüdü
 • Mimari ve mühendislik tasarımları, iç mimari ve dekorasyon projeleri
 • İnşaat yapımı, koordinasyon ve yönetimi
 • Gayrimenkul satış ve kiralama
 • Site yönetimi ve işletme

Güçlendirme

Uygun yapılarda ‘güçlendirme’ çalışması ile binalar risk faktörlerinden kurtuluyor. Güçlendirme maliyeti daire başına 50-80 bin lira arasında değişiyor. Çalışmalar en fazla 4 ayda tamamlanıyor.

2012 yılında çıkan ‘6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun’, bilinen adı ile kentsel dönüşüm yasası son bir yılda etkisini göstermeye başladı. Başta İstanbul olmak üzere birçok ilde binalar yıkılıyor, yenileri yapılıyor. Riskli evlerde oturan vatandaşların büyük kısmı müteahhitle anlaşma yaparak evini yeniliyor.

Topoğraf

Karot İşleri

Tadilat

Many students are overwhelmed by their work and would love an essay writer. There are plenty of essay writing companies online that can take care of your assignment requirements. These companies will use the instructions you provide to write an excellent essay for a very reasonable fee. The greatest benefit of this solution is that it’s able to be available via the internet. Even better, you can choose which writer you would like to work with. You are able to choose their writers on the basis of the previous projects they’ve worked on and their expertise.

Websites write essays for free and do not require the payment of in advance. They will send you an essay, after examining it for any errors and plagiarism. The completed essay is delivered to you for review. The company also offers the option of a refund, buy essay paper online so you can be sure it’s worth the effort. Since you don’t be required to submit your essay again, you won’t have to fret about missing deadlines once more. What’s more important? The prices are extremely affordable.

In the event that you make an order, you should get in touch with the head of the business and ask about the requirements. The manager will be able to answer your questions and provide guidance on the conditions and conditions for cooperation. The manager will inform you regarding the timeframes, qualifications, and price of the essayist. Once you’ve signed the contract, you’ll receive your essay document and be able to transfer a specified amount of money to the bank account belonging to the company’s account. In order to ensure that you’re happy with the essay an employee from the company will contact you.